Byredo Bal d`Afrique – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml

579 

Byredo Bal d`Afrique – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml od spolehlivé značky Byredo lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Byredo Bal d`Afrique – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml k sehnání zrovna v akci za 579 Kč.

Katalogové číslo: 7340032862034 Kategorie: , Štítek:

Popis

Byredo Bal d`Afrique – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Byredo je k dostátní teď u nás za super cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Bezoplachový antibakteriální čistící gel na ruce s obsahem alkoholu Bal d’Afrique od Byredo je vytvořen na přírodní bázi a zanechá pokožku rukou čistou, vláčnou, hydratovanou a provoněnou touto ikonickou orientálně-dřevitou vůní, která představuje mix pařížské avantgardy a africké kultury. Uvolněte se ve výrazném opojení tance, hudby a umění. Tato skvostná směs se skládá z bergamotu, citronu, afrického měsíčku, tagetesu a černého rybízu. V srdci rozkvétá fialka, jasmín a brambořík. Na konci dne se uzavírá s pižmem, jantarem, vetiverem a cedrem.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělové krémy
  • Značka: Byredo
  • EAN: 7340032862034

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělový krém”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, virginské cedrové dřevo, jantar, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, měsíček, černý rybíz, tagetes”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, jasmín, brambořík”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”}}

Byredo Bal d`Afrique - bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml
Byredo Bal d`Afrique – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml
579