Byredo Accord Oud – EDP 50 ml

2827 

Byredo Accord Oud – EDP 50 ml od značky se skvělou pověstí Byredo je momentálně za bezkonkurenční cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Byredo Accord Oud – EDP 50 ml za bezkonkureční cenu 2827 Kč.

Katalogové číslo: 7340032860276 Kategorie: , Štítek:

Popis

Byredo Accord Oud – EDP 50 ml od tohoto skvělého výrobce Byredo je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Accord Oud je parfém od Byredo. Kompozice orientálně-pikantních tónů, které jsou typické pro parfémy této značky. Osloví každého, kdo má rád výrazné tóny a decentní přístup. Okuste barvy a veselý Indie v tomto parfému. Skládá se z šafránu, ostružiny a rumu. V srdci naleznete agarové dřevo, šalvěj muškátovou a kůži. Na závěr ucítíte pižmo a pačuli. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Byredo
  • EAN: 7340032860276

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”muškátová šalvěj, agarové dřevo (oud), kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, rum, ostružina”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, kořenitá”}}

Byredo Accord Oud - EDP 50 ml
Byredo Accord Oud – EDP 50 ml
2827