By Kilian Vodka On The Rocks – EDP 50 ml

5049 

By Kilian Vodka On The Rocks – EDP 50 ml od přední společnosti By Kilian . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. By Kilian Vodka On The Rocks – EDP 50 ml – nyní pořídíte za super cenu 5049 Kč.

Katalogové číslo: 3700550218159 Kategorie: , Štítek:

Popis

By Kilian Vodka On The Rocks – EDP 50 ml od známé značky By Kilian je momentálně ve výhodné akci. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Vaše nová závislost v podobě vůně připomínající ledově vychlazenou vodku. Tento originální parfém otevírá chladivý koriandr a kardamom s aldehydy. Srdce tvoří hořká rebarbora v kombinaci s květinovými nótami růže a konvalinky, jež připomínají aroma čistého alkoholu. Suchému základu dominuje dubový mech, ambroxan a santalové dřevo s lehce koženým nádechem.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: By Kilian
  • EAN: 3700550218159

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”koriandr, kardamom, aldehydy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”rebarbora, růže, konvalinka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubový mech, ambroxan, kůže, santalové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

By Kilian Vodka On The Rocks - EDP 50 ml
By Kilian Vodka On The Rocks – EDP 50 ml
5049