By Kilian Rolling in Love – EDP 50 ml

4699 

By Kilian Rolling in Love – EDP 50 ml od výrobce By Kilian lze pořídit u nás za příznivou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. By Kilian Rolling in Love – EDP 50 ml v současnosti pořídíte za cenu 4699 Kč.

Katalogové číslo: 3700550218418 Kategorie: , Štítek:

Popis

By Kilian Rolling in Love – EDP 50 ml od dodavatele s dobrým jménem By Kilian je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Rolling in Love oslavuje lásku jako největší drogu ze všech a prostřednictvím smyslné pudrové vůně s pižmovým podtónem vyjadřuje pocit naprosté zamilovanosti. Spolu s parfumérem Pascalem Gaurinem se Kilian vydal zcela novým olfaktorickým směrem. Rolling in Love je přímočará, téměř monochromatická vůně, ve které se mísí pudrová čistota mošusových semínek, mandlového mléka, kosatce, tonky a pižma.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: By Kilian
  • EAN: 3700550218418

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vanilka, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”frézie, kosatec”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandlové mléko, mošus”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

By Kilian Rolling in Love - EDP 50 ml
By Kilian Rolling in Love – EDP 50 ml
4699