Bvlgari Man Glacial Essence – EDP – TESTER 100 ml

1899 

Bvlgari Man Glacial Essence – EDP – TESTER 100 ml od společnosti s výborným jménem Bvlgari je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Bvlgari Man Glacial Essence – EDP – TESTER 100 ml – nyní pořídíte za 1899 Kč.

Katalogové číslo: 783320412004 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bvlgari Man Glacial Essence – EDP – TESTER 100 ml od přední společnosti Bvlgari , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Elementární známka této dřevitě-fougerové vůně je poháněna její ledovou svěžestí, která evokuje okamžik kreativity a odvážnosti. Hlava je svěží díky jalovci, pelargonii a zázvoru. Aromatická podporu způsobí santalové dřevo, vzácné esence Orris a pelyňku. Uzavře nám kompozici pižmo a cedr. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Bvlgari
  • EAN: 783320412004

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pelargonie (geranium), zázvor, jalovec”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”santalové dřevo, tarragon, kořen kosatce”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová, dřevitá”}}

Bvlgari Man Glacial Essence - EDP 100 ml
Bvlgari Man Glacial Essence – EDP – TESTER 100 ml
1899