Bvlgari Eau Parfumée Au Thé Vert – kolínská voda s rozprašovačem 75 ml

1483 

Bvlgari Eau Parfumée Au Thé Vert – kolínská voda s rozprašovačem 75 ml od dodavatele se skvělou pověstí Bvlgari . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Bvlgari Eau Parfumée Au Thé Vert – kolínská voda s rozprašovačem 75 ml aktuálně zrovna za 1483 Kč.

Katalogové číslo: 783320471506 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bvlgari Eau Parfumée Au Thé Vert – kolínská voda s rozprašovačem 75 ml od našeho známého výrobce Bvlgari je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Bvlgari Eau Parfumée Au Thé Vert je osvěžující vůně inspirovaná zeleným čajem, určena pro muže i ženy (unisex). Kombinuje v sobě citrusovou svěžest, zdařilé tóny zeleného čaje a uklidňující něžnost. Tato svěží vůně je věnována všem, kteří hledají pocit pohody prostřednictvím jednoduchých každodenních gest. Je to jemná citrusově-zelená vůně. Na trh byla uvedena v roce 1992.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Kolínské vody (EDC)
  • Značka: Bvlgari
  • EAN: 783320471506

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Kolínská voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra, santalové dřevo, zelený čaj, vzácná dřeva”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, květ pomerančovníku, mandarinka, kardamom, koriandr”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, konvalinka, růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, aromatická, květinová”}}

Bvlgari Eau Parfumée Au Thé Vert - kolínská voda s rozprašovačem 75 ml
Bvlgari Eau Parfumée Au Thé Vert – kolínská voda s rozprašovačem 75 ml
1483