Bvlgari Aqva Pour Homme – EDT 30 ml

841 

Bvlgari Aqva Pour Homme – EDT 30 ml od tohoto výrobce Bvlgari lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně online. Bvlgari Aqva Pour Homme – EDT 30 ml ve slevě pouze nyní za 841 Kč.

Katalogové číslo: 783320402500 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bvlgari Aqva Pour Homme – EDT 30 ml od výrobce se skvělou pověstí Bvlgari je u nás za výhodnou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Jiskřivá a pozitivními emocemi vibrující vůně je čistou a jako ranní rosa osvěžující esencí určenou muži, který si cení své schopnosti sebeovládání a jasné mysli. Svěží kompozice v sobě pojí bohatství mořských tónů, vůni pomerančových hájů a ctí soulad mezi čtveřicí základních prvků: vody, ohně, země a vzduchu. Aqva Pour Homme vychází z aromatické vodní svěžesti, jejíž čistě přírodní a ničím umělým nerušené tóny stály u zrodu vůně od Bvlgari. Muž Aqva žije v dokonalé harmonii se svým tělem, svou myslí i okolním světem. Pohybuje se s vrozenou grácií, díky níž úspěšně vplouvá a kormidluje vodami svého života. Je tím, kdo dokáže odhalovat přírodní kouzla, dostává se až k jejich kořenům a vrací se obohacen o poznání, vycházející ze základních prvků, především pak těch, které souvisí jakkoliv s vodou a mořskými hlubinami. Má plnou důvěru ve své instinkty a spoléhá na svou intuici, která mu umožňuje být vždy v klidu a nad věcí, byť moře pod kýlem jeho bárky života začne občas i bouřit. Absolutní mužnost se odráží v jeho prostém životním stylu. Jeho vnitřní energie a emoce, plné lidského hnutí, na něj vyzrazují, že máme před sebou muže pozorně disponujícího a vládnoucího vším, co mu bylo dáno do vínku. Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Bvlgari
  • EAN: 783320402500

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”virginské cedrové dřevo, ambra, muškátová šalvěj, pačuli , dřevité tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”petitgrain, pomerančovník, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”mořská tráva, bavlna, levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, vodní, dřevitá”}}

Bvlgari Aqva Pour Homme - EDT 30 ml
Bvlgari Aqva Pour Homme – EDT 30 ml
841