Burberry London For Men – EDT 50 ml

587 

Burberry London For Men – EDT 50 ml od skvělé značky Burberry . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Burberry London For Men – EDT 50 ml momentálně v akci za 587 Kč.

Katalogové číslo: 3614226904997 Kategorie: , Štítek:

Popis

Burberry London For Men – EDT 50 ml od tohoto skvělého výrobce Burberry . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Vůně pro muže, Burberry London For Men, zachycuje a oslavuje město Londýn a jeho zvláštní smysl pro vytříbený styl. Vůně byla vytvořena pro současného britského gentlemana, který miluje eleganci: od obleku šitého na míru po klasický kabát Chesterfield. Burberry London pro muže je věrný svému novátorskému duchu. Spojuje v sobě módu i vůni zcela novým způsobem. Flakon je oděn do typické látky Burberry. Krabička odráží vzhled flakonu, připomíná látku a látkový štítek na ní tvoří přímé propojení s kolekcí módy „Burberry London“. Burberry London For Men je orientálně-kořenitá vůně. Je rafinovaná a elegantní. Horní tóny v sobě mísí svěžest bergamotu a odvážného černého pepře s nádechem aromatické levandule a kořenitých lístků skořice. Srdce vůně je svůdné: nóty luxusní kůže se pojí s jemnou vůní mimózy a portského vína. Základní tóny v sobě spojují lístky tabáku, dřevo Guaiac, mech a jemnou vůni dřeva opoponax.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Burberry
  • EAN: 3614226904997

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, černý pepř, skořice , levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mech, guajakové dřevo, listy tabáku, opoponax”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”víno, mimóza, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, kořenitá”}}

Burberry London For Men - EDT 50 ml
Burberry London For Men – EDT 50 ml
587