Burberry Burberry Hero – EDT 100 ml

1704 

Burberry Burberry Hero – EDT 100 ml od známé společnosti Burberry je k dostání online za výhodnout cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Burberry Burberry Hero – EDT 100 ml – nyní můžete mít za 1704 Kč.

Katalogové číslo: 3614229820799 Kategorie: , Štítek:

Popis

Burberry Burberry Hero – EDT 100 ml od dodavatele s dlouholetou historií Burberry je k dostání za výborné peníze. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Svěží, zářivá a odvážná vůně je rozjasněna jiskřivým bergamotem a osvěžena jalovcem a černým pepřem. Jalovec, klasická britská přísada palety parfémů, dodává vůni zářivou svěžest a je prohloubena trojicí teplých cedrových olejů ze tří odlišných horských pásem: Apalačské pohoří, pohoří Atlas a Himálaje.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Burberry
  • EAN: 3614229820799

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”černý pepř, jalovec”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kořenitá, dřevitá”}}

Burberry Burberry Hero - EDT 100 ml
Burberry Burberry Hero – EDT 100 ml
1704