Burberry Burberry For Men – EDT 50 ml

498 

Burberry Burberry For Men – EDT 50 ml značky Burberry lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Burberry Burberry For Men – EDT 50 ml levně za 498 Kč.

Katalogové číslo: 3386460080026 Kategorie: , Štítek:

Popis

Burberry Burberry For Men – EDT 50 ml od kvalitního výrobce Burberry , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Vůně pro moderního muže, žijícího v souladu s dobou, který však přesto lpí na tradicích. Tato dvojznačnost mu dává zvláštní rys. Harmonická směs klidu a vášně, uhlazenosti a přirozenosti. Ať muž z města či vesnice, oba mají stejnou zálibu v kráse, která přetrvává a dopřává potěšení pro oči i mysl. Tento parfém, jako dar, je občerstvující společnou procházkou lesem. Začíná silnými tóny máty peprné a levandule, zjemněné bergamotem a lehkým dotykem tymiánu. Kytice divokých bylin mísí svou smyslnost s falší skvostného santalového dřeva a cedru. Složení potvrzuje svůj souzvuk s vášnivým příslibem jantaru a Tonka bobů.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Burberry
  • EAN: 3386460080026

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, tymián, máta, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, jantar, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), santalové dřevo, lišejník”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Burberry Burberry For Men - EDT 50 ml
Burberry Burberry For Men – EDT 50 ml
498