Burberry Brit For Men – EDT 100 ml

769 

Burberry Brit For Men – EDT 100 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Burberry je právě nyní na našich stránkách v akci. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Burberry Brit For Men – EDT 100 ml právě teď za cenu 769 Kč.

Katalogové číslo: 5045252668009 Kategorie: , Štítek:

Popis

Burberry Brit For Men – EDT 100 ml od našeho předního výrobce Burberry , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Brit For Men oslavuje individualitu. Vyjadřuje osobnost spíše než abstraktní a emocionální koncept. Je příkladem moderního britského ducha, který si uvědomuje minulost, ale hledí do budoucnosti. Muž Burberry Brit je uvolněný, nenucený a sexy, má přirozenou sebedůvěru. Je nezávislý a originální, prožívá svoji vášeň pro hudbu, umění, cestování a přátele podle své chuti. Nedbalá elegance a nenucený styl jej činí mile neokázalým. Burberry Brit For Men je svěží, orientální, dřevitá vůně, kterou vytvořil Antoine Maisondieu z Givaudan. Jedinečný říz zelené mandarinky a jiskřivého bergamotu je kombinován s čerstvě nasekaným zázvorem a mraženým kardamonem, což činí vůni kořeněnou a osvěžující. Kořenité tóny jsou obohaceny elegancí a sladkostí divoké růže, teplem muškátového ořechu a vibrujícími tóny cedrového dřeva. Spodní tóny orientálních dřev, šedého pižma a Tonka bobů činí vůni mužnou a sexy.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Burberry
  • EAN: 5045252668009

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, zázvor, mandarinka, kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, muškátový oříšek, růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”šedé pižmo, dřevité tóny, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Burberry Brit For Men - EDT 100 ml
Burberry Brit For Men – EDT 100 ml
769