Bugatti Signature White – EDT 100 ml

676 

Bugatti Signature White – EDT 100 ml od značky se skvělou pověstí Bugatti , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Bugatti Signature White – EDT 100 ml ve skvělé akci za 676 Kč.

Katalogové číslo: 4051395402166 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bugatti Signature White – EDT 100 ml od tohoto skvělého výrobce Bugatti . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Získejte tento produkt bezpečně online.

Signature White od Bugatti je dřevitá citrusová toaletní voda pro muže. Svěží akordy citrusů, zeleného jablka a uzrálé švestky doprovází vůně pelargonie a kořeněné noty šafránu a skořice. Cedr, šedá ambra a vanilka zajistí dlouhotrvající vůni. Buďte autentičtí a uvolnění za každých okolností díky nadčasové vůni Signature White. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Bugatti
  • EAN: 4051395402166

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, zelené jablko, švestka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), skořice , šafrán”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, vanilka, šedá ambra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, citrusová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Bugatti Signature White - EDT 100 ml
Bugatti Signature White – EDT 100 ml
676