Bugatti Signature Petrol – EDT 100 ml

506 

Bugatti Signature Petrol – EDT 100 ml od skvělé a známé značky Bugatti je u nás za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Bugatti Signature Petrol – EDT 100 ml ve výhodné ceně 506 Kč.

Katalogové číslo: 4051395402159 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bugatti Signature Petrol – EDT 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Bugatti , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Získejte tento produkt bezpečně online.

Signature Petrol od značky Bugatti je pánská dřevitá toaletní voda s vodními podtóny. Stylový flakon připomíná svou barvou tajemné mořské hlubiny, které povznášejí svěží akordy citronu a grapefruitu. Kořeněné akordy koriandru doplňuje svou intenzivní dřevitou vůní cedr, který je zahalen do naprosto okouzlující a jedinečné vůně kašmíru, jež doprovází lehké tóny fialky. Svůdné balzámové akordy pryskyřice a pačuli zdůrazňuje mystická nota kadidla. Vykročte sebevědomě vstříc úspěchu s vůní Signature Petrol. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Bugatti
  • EAN: 4051395402159

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”grapefruit, citron, vodní tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, fialka, kašmír, koriandr”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kadidlo, pryskyřice, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, vodní”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Bugatti Signature Petrol - EDT 100 ml
Bugatti Signature Petrol – EDT 100 ml
506