Bruno Banani Man – EDP 30 ml

255 

Bruno Banani Man – EDP 30 ml od známého předního výrobce Bruno Banani je právě teď u nás za super cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Bruno Banani Man – EDP 30 ml v akci za cenu 255 Kč.

Katalogové číslo: 3616301640776 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bruno Banani Man – EDP 30 ml od společnosti s předním postavením na trhu Bruno Banani je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Bruno Banani Man je zelená vůně, která je určena především pro muže moderní, sebevědomé a originální. Bruno Banani Man se otevírá tóny badyánu, levandule a bazalky. V srdci se ukrývá otočník, hřebíček a káva, základ patří pačuli, fazoli Tonce, vanilce a cedrovému dřevu. Vůně byla na trh uvedena v roce 2000.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Bruno Banani
  • EAN: 3616301640776

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”badyán, bazalka, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”heliotrop, hřebíček, káva”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”fazole tonka, vanilka, pačuli , cedrové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”zelená”}}

Bruno Banani Man - EDP 30 ml
Bruno Banani Man – EDP 30 ml
255