Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml

2498 

Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml od značky s dobrým jménem Boucheron je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml zrovna nyní za cenu 2498 Kč.

Katalogové číslo: 3386460103107 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml od našeho známého výrobce Boucheron lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem.

Patchouli D´Angkor je luxusní chyprově-květinová vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří hruška a bergamot. V srdci se rozvoní bourbonský pepř a jasmín. Kompozici uzavírá kombinace pačuli, bílého pižma a guajakového dřeva. Na trh byla uvedena v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Boucheron
  • EAN: 3386460103107

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, hruška”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”guajakové dřevo, pačuli , bílé pižmo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, bourbonský pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, chyprová”}}

Boucheron Patchouli D´Angkor - EDP 125 ml
Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml
2498