Boucheron Ambre D`Alexandrie – EDP 125 ml

2199 

Boucheron Ambre D`Alexandrie – EDP 125 ml od značky s dobrým jménem Boucheron je momentálně ve výhodné akci. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Boucheron Ambre D`Alexandrie – EDP 125 ml k sehnání zrovna v akci za 2199 Kč.

Katalogové číslo: 3386460080231 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boucheron Ambre D`Alexandrie – EDP 125 ml od tohoto skvělého výrobce Boucheron je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Ambre D`Alexandrie je orientální vůně pro ženy. Hlavu tvoří kombinace vanilky, benzoinu a tabáku. V srdci se ukrývá květina labdanum a ambra. Vůni dotváří základ, který se skládá z pižma a šedé ambry. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Boucheron
  • EAN: 3386460080231

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, šedá ambra”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, labdanum”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”vanilka, benzoin, tabák”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Boucheron Ambre D`Alexandrie - EDP TESTER 125 ml
Boucheron Ambre D`Alexandrie – EDP 125 ml
2199