Bentley Momentum Unlimited – EDT 100 ml

669 

Bentley Momentum Unlimited – EDT 100 ml od značky s dlouholetou historií Bentley lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Bentley Momentum Unlimited – EDT 100 ml – nyní získáte od 669 Kč.

Katalogové číslo: 8594069332162 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bentley Momentum Unlimited – EDT 100 ml od této přední společnosti Bentley je u nás za výhodnou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Momentum Unlimited od značky Bentley je svěží dřevitá toaletní voda pro muže, kteří žijí okamžikem a nezapomínají na to, že jediné limity, které mají, si kladou oni sami. Vůně pro moderní muže, kteří se nebojí překonávat překážky a vyhledávají možnosti, díky kterým vystoupí ze své komfortní zóny. Svěží svrchní akordy zeleného jablka a grapefruitu se mísí s kořeněnými akordy kardamomu. Srdce patří dřevitým tónům – cedrové a santalové dřevo spolu s vetiverem tvoří hluboké a bohaté aroma, které v základu vůně umocní smyslná vůně kůže, pižma a ambroxanu. Toaletní voda Bentley Momentum Unlimited je jako stvořená pro úspěšné a energické muže, pro které žádná výzva není příliš velká. Stačí jedno přivonění a objevíte v sobě neomezenou sílu, která vás pohání vpřed, inspiruje vás k dosažení svých snů a dává vám neomezenou dávku sebevědomí. Momentum Unlimited je vůně muže, který nezná hranic a neustále vás posouvá vpřed. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018 a jejím tvůrcem je Michel Almairac.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Bentley
  • EAN: 8594069332162

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”grapefruit, zelené jablko, kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, vetiver, santalové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kůže, ambroxan, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”svěží, dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”}}

Bentley Momentum Unlimited - EDT 100 ml
Bentley Momentum Unlimited – EDT 100 ml
669