Bentley Infinite Intense – EDP 100 ml

645 

Bentley Infinite Intense – EDP 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Bentley je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Výhodná akce opravdu pro každého. Bentley Infinite Intense – EDP 100 ml , zboží pořídíte ted u nás za 645 Kč.

Katalogové číslo: 7640163970029 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bentley Infinite Intense – EDP 100 ml od známé značky Bentley . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Nekonečně intenzivní, dlouhotrvající a silná, to jsou slova vystihující parfémovou vodu Infinite Intense od značky Bentley. Orientálně dřevitá vůně pro silné a zásadové muže. Vůně vyniká svým elegantním, moderním a svůdným charakterem. Nejprve odhalíte kouzlo černého pepře, levandule, fialky a pelargónie, které se přenesou do srdce, jehož kořeněné akordy korunuje muškátový oříšek a hřejivé tóny ambry, pryskyřice elemi a siamského benzoinu. Kompozici uzavírá pačuli, haitský vetiver, pižmo a cedr. Dynamická vůně plná energie je určena pro sebevědomého a moderního muže, který ocení luxus a kvalitu. Flakon je z vysoce kvalitního těžkého skla, který je tvarován do mužné silné postavy. Vůně Infinite Intesne byla uvedena na trh v roce 2015 a tvůrkyní je Nathalie Lorson.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Bentley
  • EAN: 7640163970029

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, pačuli , haitský vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”fialka, pelargonie (geranium), černý pepř, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, muškátový oříšek, kořeněné tóny, siamský benzoin, elemi”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”}}

Bentley Infinite Intense - EDP 100 ml
Bentley Infinite Intense – EDP 100 ml
645