Bentley Beyond The Collection Wild Vetiver – EDP 100 ml

2949 

Bentley Beyond The Collection Wild Vetiver – EDP 100 ml od značky s dobrým jménem Bentley je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Bentley Beyond The Collection Wild Vetiver – EDP 100 ml v akci za cenu 2949 Kč.

Katalogové číslo: 7640171192826 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bentley Beyond The Collection Wild Vetiver – EDP 100 ml od výrobce Bentley je k získání právě teď u nás za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Beyond The Collection Wild Vetiver od značky Bentley je dřevitá parfémová voda pro muže. Vůně z kolekce Bentley Beyond The Collection se inspiruje exotickými destinacemi a vášní zakladatele značky Waltera Owena Bentleyho pro cestování, který cestování chápal jako jednu ze základních lidských potřeb. Úvodní akordy černého pepře a svěžího bergamotu představují intenzivní kontrast, který probudí vaše smysly a vlije vám do žil adrenalin. Verbena se v srdci vůně prolíná s hlubokou, zemitě-dřevitou vůní jávského vetiveru, jehož dřevité aroma prohloubí hřejivé ambrové dřevo a bříza. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019 a její tvůrkyní je Sidonie Lancesseur.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Bentley
  • EAN: 7640171192826

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, černý pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”verbena, jávský vetiver”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bříza, ambrové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Bentley Beyond The Collection Wild Vetiver - EDP 100 ml
Bentley Beyond The Collection Wild Vetiver – EDP 100 ml
2949