Bentley Beyond The Collection Majestic Cashmere – EDP 100 ml

2949 

Bentley Beyond The Collection Majestic Cashmere – EDP 100 ml od skvělé značky Bentley je u nás za bezkonkurenční cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Bentley Beyond The Collection Majestic Cashmere – EDP 100 ml ve výhodné slevě 2949 Kč.

Katalogové číslo: 7640171192802 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bentley Beyond The Collection Majestic Cashmere – EDP 100 ml od přední značky Bentley . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online.

Beyond The Collection Majestic Cashmere je dřevitá pižmová parfémová voda pro muže. Vůně z kolekce Bentley Beyond The Collection se inspiruje exotickými destinacemi a vášní zakladatele značky Waltera Owena Bentleyho pro cestování, který cestování chápal jako jednu ze základních lidských potřeb. Tato vůně vás přenese na místo v Indii zvané Goa, které je význačné tropickými plážemi a kulturou, ve které se mísí hinduistický, portugalský a osmanský vliv. Očistná vůně kadidla se mísí s kořeněným koriandrem a pižmovými semínky ambrette. V srdci vůně naleznete luxusní vůni kašmírového dřeva, které se snoubí s kořenem kosatce a nasládlou vůni fazole tonky. Intenzivní dřevitá stopa bourbonského vetiveru se prolíná se smyslným pižmem, labdanem a pačuli. Mužná a smyslná vůně pro všechny muže s dobrodružným duchem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019 a tvůrkyní vůně je Julie Masse.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Bentley
  • EAN: 7640171192802

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kadidlo, koriandr, semínka ambrette”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kašmírové dřevo, fazole tonka, kořen kosatce”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bourbonský vetiver, labdanum, pižmo, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, pižmová”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Bentley Beyond The Collection Majestic Cashmere - EDP 100 ml
Bentley Beyond The Collection Majestic Cashmere – EDP 100 ml
2949