Baldessarini Cool Force Sport – EDT – TESTER 90 ml

504 

Baldessarini Cool Force Sport – EDT – TESTER 90 ml od tohoto výrobce Baldessarini je k dostání online za výhodnout cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Baldessarini Cool Force Sport – EDT – TESTER 90 ml právě teď za cenu 504 Kč.

Katalogové číslo: 401170091918 Kategorie: , Štítek:

Popis

Baldessarini Cool Force Sport – EDT – TESTER 90 ml od značky s dobrým jménem Baldessarini je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Cool Force Sport z kolekce Cool Force je dřevitě-akvatická vůně pro muže. Hlava obsahuje bergamot, hrušku, kardamom, mandarinku a aldehydy. V srdci ucítíte kombinaci esence z květů hořkého pomeranče (neroli), aromatický rozmarýn a vodní tóny. Kompozici uzavírá pačuli, pižmo, cedrové a santalové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Baldessarini
  • EAN: 401170091918

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”90 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, pačuli , santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, aldehydy, mandarinka, kardamom, hruška”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vodní tóny, neroli, rozmarýn”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Baldessarini Cool Force Sport - EDT - TESTER 90 ml
Baldessarini Cool Force Sport – EDT – TESTER 90 ml
504