Baldessarini Baldessarini Signature – EDT 50 ml

699 

Baldessarini Baldessarini Signature – EDT 50 ml od známé kvalitní značky Baldessarini . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Baldessarini Baldessarini Signature – EDT 50 ml právě teď za cenu 699 Kč.

Katalogové číslo: 4011700908103 Kategorie: , Štítek:

Popis

Baldessarini Baldessarini Signature – EDT 50 ml od našeho předního výrobce Baldessarini lze u nás pořídit za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Baldessarini Signature je vůně se silným charakterem. Jedinečná kombinace dřevitých a fougerových tónů vytváří vzrušující kontrast, který ztělesňuje neodolatelný mužský šarm. Flakon z tmavě modrého silného skla symbolizuje eleganci klasiky. Jiskřivý úvod je naplněn akordy růžového pepře a svěží spojení jablka a bergamotu prodchne výrazná, chladivě svěží lesní vůně cypřiše. V srdci ucítíte akigalové dřevo, pačuli a kapradinu, zatímco v základu vůně se snoubí smyslná vůně kůže s labdanem a ambrou doplněnou o dřevitou notu nagarmothy. Toaletní voda jako stvořená pro moderního a elegantního gentlemana. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Baldessarini
  • EAN: 4011700908103

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, jablko, růžový pepř, cypřiš”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, labdanum, kůže, nagarmotha”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”akigalové dřevo, kapradina, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová, dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”}}

Baldessarini Baldessarini Signature - EDT 50 ml
Baldessarini Baldessarini Signature – EDT 50 ml
699