Baldessarini Ambré – EDT 50 ml

624 

Baldessarini Ambré – EDT 50 ml od společnosti Baldessarini lze pořídit u nás za příznivou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Baldessarini Ambré – EDT 50 ml právě nyní za 624 Kč.

Katalogové číslo: 4011700906000 Kategorie: , Štítek:

Popis

Baldessarini Ambré – EDT 50 ml od společnosti s výborným jménem Baldessarini , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Pokořil zem i oceán – nyní se jeho pohled obrátil k oblakům a vysokému nebi nad nimi. Vítejte ve světě muže Baldessarini, kde se sebedůvěra a sofistikovaný styl spolu se svůdností dostávají do vyšších dimenzí. Sluší mu rozvaha a pečeť solidnosti, nemusí si – na rozdíl od ostatních – už nic dokazovat, má přehled a drží si svůj styl. Zosobněním rozvahy a nadhledu je jeho vůně Baldessarini Ambré. Luxus v kombinaci s jiskřením plným svůdnosti skvěle vystihuje charakter vůně.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Baldessarini
  • EAN: 4011700906000

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, kůže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, vanilka, dubové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”červené jablko, mandarinka, whisky”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”}}

Baldessarini Ambré - EDT 50 ml
Baldessarini Ambré – EDT 50 ml
624