Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml

1087 

Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml od známé kvalitní značky Azzaro je právě teď u nás za super cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml – nakoupíte u nás nyní za 1087 Kč.

Katalogové číslo: 3351500016808 Kategorie: , Štítek:

Popis

Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml od skvělé a známé značky Azzaro . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně online.

Chrome Extreme je aromatická vůně pro všechny muže. Její kompozice je, tak jednoduchá až je dokonalá. V úvodu cítíme zelenou mandarinku, poté se rozvoní smyslný jalovec a mořské tóny. Ukončení má v režii kašmír a jantar. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Azzaro
  • EAN: 3351500016808

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, kašmír”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”mořské tóny, jalovec”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Azzaro Chrome Extreme - EDP 50 ml
Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml
1087