Azzaro Chrome – EDT 30 ml

657 

Azzaro Chrome – EDT 30 ml od kvalitní značky Azzaro je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Azzaro Chrome – EDT 30 ml výhodně za 657 Kč.

Katalogové číslo: 3351500920006 Kategorie: , Štítek:

Popis

Azzaro Chrome – EDT 30 ml od značky s dobrým jménem Azzaro lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Mužnost, identita, síla, svěžest, jas, vzlet, modernost, pohyb, energie, vůle. Silný a jednoduchý příběh, jehož kořeny tkví v dobrých mezigeneračních vztazích dneška. Příběh, jehož ambicí je sblížit a oslavit silné, emotivní prožitky, které spolu sdílejí muži různých generací. Chrome – zvučné, střídmé a moderní jméno, které září jako prapor ve všech zemích světa. Vybrané materiály, barvy a tvary, které byly vytvořeny, aby odolaly času. Vyjadřuje hledání identity, citů a radostí, vůle spojit ve vůni vzájemnost i individuální prožitek. Touha po čistotě a svěžesti, která se objevuje v devadesátých letech a která nastupuje po 20 letech dominance aromatických vůní.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Azzaro
  • EAN: 3351500920006

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo, bergamot, zázvor, grapefruit, hedione”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, dřevité tóny, maté”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”anýz, lišejník, ozonové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, aromatická”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Azzaro Chrome - EDT 30 ml
Azzaro Chrome – EDT 30 ml
657