Azzaro Chrome – EDP 100 ml

1489 

Azzaro Chrome – EDP 100 ml od našeho výrobce Azzaro lze pořídit u nás za příznivou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Azzaro Chrome – EDP 100 ml na našich stránkách za 1489 Kč.

Katalogové číslo: 3614273650311 Kategorie: , Štítek:

Popis

Azzaro Chrome – EDP 100 ml značky Azzaro je k získání právě teď u nás za super cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Mužnost, identita, síla, svěžest, jas, vzlet, modernost, pohyb, energie, vůle. Silný a jednoduchý příběh, jehož kořeny tkví v dobrých mezigeneračních vztazích dneška. Příběh, jehož ambicí je sblížit a oslavit silné, emotivní prožitky, které spolu sdílejí muži různých generací. Parfémová voda Chrome – zvučné, střídmé a moderní jméno, které září jako prapor ve všech zemích světa. Vybrané materiály, barvy a tvary, které byly vytvořeny, aby odolaly času. Vyjadřuje hledání identity, citů a radostí, vůle spojit ve vůni vzájemnost i individuální prožitek. Touha po čistotě a svěžesti, která se objevuje v devadesátých letech a která nastupuje po 20 letech dominance aromatických vůní. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Azzaro
  • EAN: 3614273650311

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”borovice”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, levandulová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Azzaro Chrome - EDP 100 ml
Azzaro Chrome – EDP 100 ml
1489