Azzaro Chrome Aqua – EDT 50 ml

599 

Azzaro Chrome Aqua – EDT 50 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Azzaro lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Azzaro Chrome Aqua – EDT 50 ml za super cenu 599 Kč.

Katalogové číslo: 3351500012954 Kategorie: , Štítek:

Popis

Azzaro Chrome Aqua – EDT 50 ml od známého předního výrobce Azzaro je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Chrome Aqua je svěží vůně pro odhodlané muže od značky Azzaro. V hlavě nalezneme grapefruit, jablko a listy fialek. Úžasné srdce rozehřeje bazalka, máta a mořské tóny. Ke konci ucítíme smyslnou vůni vetiveru s cypřišem. Nenechte si ujít tento skvělý zážitek. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Azzaro
  • EAN: 3351500012954

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”list fialky, jablko, grapefruit”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, cypřiš”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”mořské tóny, bazalka, máta”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, vodní”}}

Azzaro Chrome Aqua - EDT 50 ml
Azzaro Chrome Aqua – EDT 50 ml
599