Atkinsons The Big Bad Cedar – EDP 100 ml

2858 

Atkinsons The Big Bad Cedar – EDP 100 ml od skvělé značky Atkinsons je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Atkinsons The Big Bad Cedar – EDP 100 ml levně za 2858 Kč.

Katalogové číslo: 8002135139930 Kategorie: , Štítek:

Popis

Atkinsons The Big Bad Cedar – EDP 100 ml od značky s dobrým jménem Atkinsons . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Parfémovaná voda Big Bad Cedar od slavné značky Atkinsons je nádherná parfémová kompozice, která se vyznačuje vyvážeností a hloubkou. Bude cenným přírůstkem do vaší sbírky vůní, který vám pomůže pocítit atmosféru hustých skotských lesů v celé její rozmanitosti přírodních krás.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Atkinsons
  • EAN: 8002135139930

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubový mech, kašmír”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šalvěj, kardamom, vítečník”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová, dřevitá”}}

Atkinsons The Big Bad Cedar - EDP 100 ml
Atkinsons The Big Bad Cedar – EDP 100 ml
2858