Atkinsons Scilly Neroli – EDP 100 ml

2221 

Atkinsons Scilly Neroli – EDP 100 ml zboží dodává Atkinsons , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Atkinsons Scilly Neroli – EDP 100 ml zrovna teď v akci za 2221 Kč.

Katalogové číslo: 8002135140035 Kategorie: , Štítek:

Popis

Atkinsons Scilly Neroli – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Atkinsons . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Hřejivé a pikantní vůně sluncem zalitých středomořských citrusových hájů se setkávají s osvěžujícím mořským vánkem a krásným kouzlem Sicílie. Šťavnaté květy citronu a pomeranče se silnou vůní tuniské esence néroli, návykovou vůní pižma a sladkého pačuli vytvářejí povznášející a svěží vůni.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Atkinsons
  • EAN: 8002135140035

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pačuli “},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, petitgrain, mořské tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ pomerančovníku, neroli”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, aromatická, ovocná, vodní, zelená”}}

Atkinsons Scilly Neroli - EDP 100 ml
Atkinsons Scilly Neroli – EDP 100 ml
2221