Atkinsons Gold Fair In Mayfair – EDP 100 ml

3649 

Atkinsons Gold Fair In Mayfair – EDP 100 ml od dodavatele s dlouholetou historií Atkinsons je u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Atkinsons Gold Fair In Mayfair – EDP 100 ml stojí u nás 3649 Kč.

Katalogové číslo: 8002135155916 Kategorie: , Štítek:

Popis

Atkinsons Gold Fair In Mayfair – EDP 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Atkinsons , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte.

Rafinovaná, sofistikovaná vůně Atkinsons Gold Fair In Mayfair je inspirována vzácnou, ale dynamickou atmosférou nejexkluzivnější londýnské čtvrti. Výrazné ostré tóny absintu se mísí s muškátovým oříškem a hřejivým buketem kosatce, šalvěje a kakaových bobů, než se hladce spojí do svůdného základu ambroxanu, vetiveru a kadidla.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Atkinsons
  • EAN: 8002135155916

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”muškátový oříšek, absint”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”šalvěj, kosatec, kakao”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, ambroxan, kadidlo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, kořenitá, dřevitá”}}

Atkinsons Gold Fair In Mayfair - EDP 100 ml
Atkinsons Gold Fair In Mayfair – EDP 100 ml
3649