Atkinsons Amber Empire – EDT 100 ml

2430 

Atkinsons Amber Empire – EDT 100 ml od přední společnosti Atkinsons je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Atkinsons Amber Empire – EDT 100 ml zrovna nyní za cenu 2430 Kč.

Katalogové číslo: 8002135133075 Kategorie: , Štítek:

Popis

Atkinsons Amber Empire – EDT 100 ml od našeho předního výrobce Atkinsons je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Provokativní a okouzlující vůně Atkinsons Amber Empire je oslavou tajemného, svůdného kouzla Dálného východu. Jeho pižmový hřejivý akord s vůní bergamotu, čaje Oolong a magnólie vás přenese daleko do exotického Orientu a okouzlí vás škádlivými náznaky myrhy a jemnými sladkými stopami vanilky. Není možné odolat fascinující přitažlivosti této záhadné vůně, tak se vzdejte a podlehněte jejímu mdlému kouzlu.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Atkinsons
  • EAN: 8002135133075

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vanilka, myrha”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”magnólie, čaj”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, orientální, kořenitá, dřevitá”}}

Atkinsons Amber Empire - EDT 100 ml
Atkinsons Amber Empire – EDT 100 ml
2430