Atelier Cologne Poivre Electrique – parfém 200 ml

4544 

Atelier Cologne Poivre Electrique – parfém 200 ml od spolehlivého výrobce Atelier Cologne je právě teď u nás za super cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Atelier Cologne Poivre Electrique – parfém 200 ml – nyní nakoupíte za 4544 Kč.

Katalogové číslo: 3700591227004 Kategorie: , Štítek:

Popis

Atelier Cologne Poivre Electrique – parfém 200 ml od přední společnosti Atelier Cologne je právě teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Se svými elektrizujícími schopnostmi vás pikantní černý pepř vezme na vzrušující cestu. Vůně obsahuje černý pepř z Vietnamu, hořký pomeranč z Tuniska a kadidlo ze Samarkandu. Tato vůně je vhodná pro ženy i muže. Bude vás doprovázet na vašem duchovním hledání ohnivého charisma.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Atelier Cologne
  • EAN: 3700591227004

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, santalové dřevo, myrha”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, černý pepř, olibanum”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růžový pepř, černý pepř, hořký pomeranč”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá”}}

Atelier Cologne Poivre Electrique - parfém 200 ml
Atelier Cologne Poivre Electrique – parfém 200 ml
4544