Atelier Cologne Patchouli Riviera – parfém 2 ml – odstřik s rozprašovačem

89 

Atelier Cologne Patchouli Riviera – parfém 2 ml – odstřik s rozprašovačem od přední značky Atelier Cologne – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Atelier Cologne Patchouli Riviera – parfém 2 ml – odstřik s rozprašovačem k sehnání zrovna v akci za 89 Kč.

Katalogové číslo: 2376876921151 Kategorie: , Štítek:

Popis

Atelier Cologne Patchouli Riviera – parfém 2 ml – odstřik s rozprašovačem od společnosti s výborným jménem Atelier Cologne lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Parfém Patchouli Riviera od Atelier Cologne vám ukáže, jak překročit duševní hranice a cítit se svobodně. Tato vůně kombinuje tóny grapefruitu z Itálie a hvězdného růžového pepře z Indie. Pociťte jeho svěžest na své pokožce a rozhodněte se pro nové zážitky. Nikdo nebude moci zastavit vaši kreativitu.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Atelier Cologne
  • EAN: 2376876921151

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”2 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”list pačuli, vetiver, benzoin”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), kosatec, olibanum”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”badyán, černý pepř, grapefruit”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Atelier Cologne Patchouli Riviera - parfém 2 ml - odstřik s rozprašovačem
Atelier Cologne Patchouli Riviera – parfém 2 ml – odstřik s rozprašovačem
89