Atelier Cologne Musc Impérial – parfém 100 ml

2859 

Atelier Cologne Musc Impérial – parfém 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Atelier Cologne je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Atelier Cologne Musc Impérial – parfém 100 ml právě nyní za 2859 Kč.

Katalogové číslo: 3700591272035 Kategorie: , Štítek:

Popis

Atelier Cologne Musc Impérial – parfém 100 ml od výrobce se skvělou pověstí Atelier Cologne lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Musc Impérial od Atelier Cologne je dřevitě-květinová vůně pro ženy a muže. Musc Impérial byl uveden na trh v roce 2015. Hlavní tóny tvoří černý rybíz, kalábrijský bergamot a šalvěj; střední tóny jsou fík, kůže a levandule; základní tóny jsou ambrette a cedr.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Atelier Cologne
  • EAN: 3700591272035

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, šalvěj, černý rybíz”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, ibišovec pižmový”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fík, kůže, levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová”}}

Atelier Cologne Musc Impérial - parfém 100 ml
Atelier Cologne Musc Impérial – parfém 100 ml
2859