Armaf Surf – EDP 100 ml

489 

Armaf Surf – EDP 100 ml od spolehlivé značky Armaf je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Armaf Surf – EDP 100 ml – zboží máme ted u nás za 489 Kč.

Katalogové číslo: 6085010041476 Kategorie: , Štítek:

Popis

Armaf Surf – EDP 100 ml od přední značky Armaf je u nás za bezkonkurenční cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Surf od značky Armaf je citrusová vodní parfémová voda pro muže. Jak napovídá již název, tato parfémová voda je velmi osvěžující a typické jsou pro ní akvatické tóny, které přímo lákají k letnímu dobrodružství. Svrchní tóny jsou citrusové – hlava je spojením bergamotu, citronu a grapefruitu. V srdci se ukrývají vodní a zelené tóny, které dokreslují akordy levandule a šafránu. V základu se objevují dřevité tóny guajakového dřeva a dubového mechu, které přecházejí v kombinaci pižma a pačuli. Na trh byla uvedena v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Armaf
  • EAN: 6085010041476

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Vodní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, grapefruit, citron”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”šalvěj, vodní tóny, zelené tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubový mech, guajakové dřevo, pižmo, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, vodní”}}

Armaf Surf - EDP 100 ml
Armaf Surf – EDP 100 ml
489