Armaf Le Parfait Pour Homme – deodorant ve spreji 200 ml

89 

Armaf Le Parfait Pour Homme – deodorant ve spreji 200 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Armaf je k dostání za výborné peníze. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Armaf Le Parfait Pour Homme – deodorant ve spreji 200 ml aktuálně zrovna za 89 Kč.

Katalogové číslo: 6294015105490 Kategorie: , Štítek:

Popis

Armaf Le Parfait Pour Homme – deodorant ve spreji 200 ml od skvělé a známé značky Armaf je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Le Parfait Pour Homme je orientální vůně pro muže. Hlava obsahuje bergamot, černý rybíz, ananas a citron. V srdci se snoubí růže, jasmín a kořeněné tóny. Kompozici uzavírá šedá ambra, pižmo, vanilka a pačuli. Deodorant vás osvěží a ochrání před nepříjemnými pachy.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: Armaf
  • EAN: 6294015105490

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, šedá ambra, pačuli , vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, ananas, černý rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růže, kořeněné tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”}}

Armaf Le Parfait Pour Homme - deodorant ve spreji 200 ml
Armaf Le Parfait Pour Homme – deodorant ve spreji 200 ml
89