Armaf High Street Elle – EDP 1 ml – odstřik

30 

Armaf High Street Elle – EDP 1 ml – odstřik od přední společnosti Armaf je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Armaf High Street Elle – EDP 1 ml – odstřik právě teď za cenu 30 Kč.

Katalogové číslo: 2376876730111 Kategorie: , Štítek:

Popis

Armaf High Street Elle – EDP 1 ml – odstřik od značky Armaf je k dostání za výborné peníze. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

High Street Elle byla vytvořena pro ženu, která si přeje být sofistikovaná, smyslná a okouzlující. Vůně se otevírá s krásnou kombinací pivoňky a citrusových esencí v její horní notě, než odhalí srdce, které spojuje ovoce se sladkou růží a opojným jasmínem. Základ tvoří uzemněný povrch díky ohromujícímu pižmu, exotickému pačuli a klasickému santalovému dřevu.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Armaf
  • EAN: 2376876730111

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”1 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli , santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, pivoňka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růže, ovoce”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”}}

Armaf High Street Elle - EDP 1 ml - odstřik
Armaf High Street Elle – EDP 1 ml – odstřik
30