Armaf Enchanted Lemon – osvěžovač vzduchu 300 ml

169 

Armaf Enchanted Lemon – osvěžovač vzduchu 300 ml od výrobce s dlouholetou historií Armaf . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Armaf Enchanted Lemon – osvěžovač vzduchu 300 ml právě nyní za skvělou cenu 169 Kč.

Katalogové číslo: 6294015103472 Kategorie: , Štítek:

Popis

Armaf Enchanted Lemon – osvěžovač vzduchu 300 ml značky Armaf , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Osvěžovač vzduchu Enchanted Lemon od značky Armaf provoní Váš domov osvěžující a energickou vůní citronu, která povzbudí tělo i mysl a vytvoří v každé místnosti příjemnou atmosféru plnou tvůrčích nápadů a radosti. Osvěžovač je vyroben tak, aby dlouhodobě odstranil všechny nežádoucí pachy a díky elegantnímu balení je skvělým doplňkem každého interiéru nejen svou vůní, ale i vzhledem. Lze použít na záclony, potahy, koberce a podobně. Před použitím protřepejte.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Armaf
  • EAN: 6294015103472

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”300 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, citronová kůra”}}

Armaf Enchanted Lemon - osvěžovač vzduchu 300 ml
Armaf Enchanted Lemon – osvěžovač vzduchu 300 ml
169