Armaf Club De Nuit Untold – EDP 105 ml

1799 

Armaf Club De Nuit Untold – EDP 105 ml od známého dodavatele Armaf lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Armaf Club De Nuit Untold – EDP 105 ml výhodně za cenu 1799 Kč.

Katalogové číslo: 6294015164176 Kategorie: , Štítek:

Popis

Armaf Club De Nuit Untold – EDP 105 ml od této přední společnosti Armaf , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Club de Nuit Untold od značky Armaf je neodolatelná ambrová parfémová voda pro muže i ženy. Kombinace šafránu a jasmínu otevírá kompozici a vede nás k teplému a pohodlnému srdci ambry a ambrového dřeva. Jedlový balzám dodává základním tónům návykový nádech spolu s uklidňující dřevitou cedrovou stopou. Luxusní nová vůně, která vás zcela pohltí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Armaf
  • EAN: 6294015164176

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”105 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, jasmín”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, dřevité tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, jedlový balzám”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ambrová, orientální, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”}}

Armaf Club De Nuit Untold - EDP 105 ml
Armaf Club De Nuit Untold – EDP 105 ml
1799