Armaf Club De Nuit Sillage – vlasový sprej 55 ml

439 

Armaf Club De Nuit Sillage – vlasový sprej 55 ml od značky s dlouholetou tradicí Armaf je nyní k dostání výhodně za super cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Armaf Club De Nuit Sillage – vlasový sprej 55 ml cenově vychází na 439 Kč.

Katalogové číslo: 6294015150490 Kategorie: , Štítek:

Popis

Armaf Club De Nuit Sillage – vlasový sprej 55 ml od spolehlivého výrobce Armaf . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte.

Club De Nuit Sillage je smyslná vůněa pro opravdové muže. Začáteční tóny otevírá šafrán, růže a pelargonie. Srdce rozehřeje muškátový oříšek s fialkou a okoření ho pepř s kmínem. Konec uzavírá jantar, oud a vanilka s pačuli. Tato originální kombinace ingrediencí dělá vůni výjimečnou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Vlasové spreje
  • Značka: Armaf
  • EAN: 6294015150490

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Vlasový sprej”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”55 ml”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, muškátový oříšek, černý pepř, kmín”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, pačuli , vanilka, agarové dřevo (oud)”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pelargonie (geranium), růže, šafrán”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová”}}

Armaf Club De Nuit Sillage - vlasový sprej 55 ml
Armaf Club De Nuit Sillage – vlasový sprej 55 ml
439