Armaf Club De Nuit Sillage – parfémovaný olej 18 ml

669 

Armaf Club De Nuit Sillage – parfémovaný olej 18 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Armaf . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Armaf Club De Nuit Sillage – parfémovaný olej 18 ml – nyní nakoupíte za 669 Kč.

Katalogové číslo: 6294015164367 Kategorie: , Štítek:

Popis

Armaf Club De Nuit Sillage – parfémovaný olej 18 ml od společnosti Armaf . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Club De Nuit Sillage je smyslný parfémový olej pro opravdové muže. Začáteční tóny otevírá šafrán, růže a pelargonie. Srdce rozehřeje muškátový oříšek s fialkou a okoření ho pepř s kmínem. Konec uzavírá jantar, oud a vanilka s pačuli. Tato originální kombinace ingrediencí dělá vůni výjimečnou. Parfémový olej obsahuje vysoký podíl vonných složek a nabízí osobitou a dlouhotrvající vůni, ačkoli k aplikaci stačí pouze několik kapek. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémované oleje
  • Značka: Armaf
  • EAN: 6294015164367

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, muškátový oříšek, černý pepř, kmín”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, pačuli , vanilka, agarové dřevo (oud)”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pelargonie (geranium), růže, šafrán”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, květinová, kořenitá, dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”18 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”}}

Armaf Club De Nuit Sillage - parfémovaný olej 18 ml
Armaf Club De Nuit Sillage – parfémovaný olej 18 ml
669