Armaf Club De Nuit Milestone – deodorant ve spreji 250 ml

199 

Armaf Club De Nuit Milestone – deodorant ve spreji 250 ml od společnosti Armaf je k dostání teď opravdu levně. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Armaf Club De Nuit Milestone – deodorant ve spreji 250 ml cenově vychází na 199 Kč.

Katalogové číslo: 6294015166682 Kategorie: , Štítek:

Popis

Armaf Club De Nuit Milestone – deodorant ve spreji 250 ml od našeho předního výrobce Armaf lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Deodorant Club De Nuit Milestone je inspirovaný květinově-ovocnou vůní pro ženy i muže. Hlavu tvoří ovocné tóny a mořská sůl. V srdci ucítíte kombinaci mandarinky, sicilského citronu, bergamotu a kosatce. Kompozici uzavírají mořské tóny a pižmo. Deodorant vám dodá pocit svěžesti a ochrání vás před nepříjemnými pachy.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: Armaf
  • EAN: 6294015166682

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, mořské tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bergamot, sicilský citron, kosatec, mandarinka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mořská sůl, ovoce”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, ovocná”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”}}

Armaf Club De Nuit Milestone - deodorant ve spreji 250 ml
Armaf Club De Nuit Milestone – deodorant ve spreji 250 ml
199