Armaf Aura Fresh – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

50 

Armaf Aura Fresh – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem od skvělého a známého výrobce Armaf jde u nás právě teď pořídit výhodně. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Armaf Aura Fresh – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem – nyní pořídíte za super cenu 50 Kč.

Katalogové číslo: 2376877431840 Kategorie: , Štítek:

Popis

Armaf Aura Fresh – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem od našeho známého výrobce Armaf je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Aura Fresh je kořeněná parfémová voda pro muže. Její vůně vás osvěží citrusovými tóny, které plynule přecházejí v kořeněné akordy, od kardamomu až k pikantnímu černému pepři, které zjemňuje bylinková vůně šalvěje. V základu se objevují pižmové tóny, které dokresluje dřevité akordy a cedr. Hřejivá vůně jantaru se prolíná s kořeněnou vůní šafránu a vytváří tak jedinečnou vonnou esenci, která vám dodá sebevědomí a zdůrazní vaši mužnou eleganci. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Armaf
  • EAN: 2376877431840

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”2 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, bergamot, kardamom, ovoce”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”černý pepř, šalvěj”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, šafrán, ambra, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kořenitá”}}

Armaf Aura Fresh - EDP 2 ml - odstřik s rozprašovačem
Armaf Aura Fresh – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem
50