Antonio Banderas The Secret Temptation – EDT 100 ml

365 

Antonio Banderas The Secret Temptation – EDT 100 ml od společnosti Antonio Banderas je k dostání za výborné peníze. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Antonio Banderas The Secret Temptation – EDT 100 ml , zboží pořídíte ted u nás za 365 Kč.

Katalogové číslo: 8411061860502 Kategorie: , Štítek:

Popis

Antonio Banderas The Secret Temptation – EDT 100 ml od této spolehlivé značky Antonio Banderas je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

The Secret Temptation je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Hlava se skládá z kardamomu, růžového pepře, pryskyřice elemi a bergamotu. V srdci ucítíte neobvyklou kombinaci jasmínu, pelyňku a bazalky. Kompozici dotvářejí akordy dřeva, vetiveru, pižma a sladké vanilky. Na trh byla uvedena v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Antonio Banderas
  • EAN: 8411061860502

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vanilka, vetiver, dřevité tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, růžový pepř, kardamom, elemi”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, tarragon, bazalka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}

Antonio Banderas The Secret Temptation - EDT 100 ml
Antonio Banderas The Secret Temptation – EDT 100 ml
365