Antonio Banderas The Secret – deodorant ve spreji 150 ml

119 

Antonio Banderas The Secret – deodorant ve spreji 150 ml značky Antonio Banderas je k dostání výhodně. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Antonio Banderas The Secret – deodorant ve spreji 150 ml v akci za cenu 119 Kč.

Katalogové číslo: 8411061805015 Kategorie: , Štítek:

Popis

Antonio Banderas The Secret – deodorant ve spreji 150 ml zboží dodává Antonio Banderas je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

The Secret od značky Antonio Banderas je pánská, orientálně-dřevitá vůně, která byla veřejnosti představena v roce 2010. Vůně vás v úvodu zahřeje kombinací skořice a grapefruitu, poté pozvolna přechází v srdce tvořené mátou a pepřem a je zakončena vyváženou kombinací kůže, pižma a dřevitých tónů. Je určena pro milovníky výraznějších, orientálních vůní.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: Antonio Banderas
  • EAN: 8411061805015

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, dřevité tóny, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”černý pepř, máta”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”skořice , grapefruit”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Antonio Banderas The Secret - deodorant ve spreji 150 ml
Antonio Banderas The Secret – deodorant ve spreji 150 ml
119