Antonio Banderas The Golden Secret – toaletní voda s rozprašovačem 200 ml

699 

Antonio Banderas The Golden Secret – toaletní voda s rozprašovačem 200 ml od společnosti s výborným jménem Antonio Banderas lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Antonio Banderas The Golden Secret – toaletní voda s rozprašovačem 200 ml nyní za 699 Kč.

Katalogové číslo: 8411061791691 Kategorie: , Štítek:

Popis

Antonio Banderas The Golden Secret – toaletní voda s rozprašovačem 200 ml od kvalitního výrobce Antonio Banderas . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

The Golden Secret od značky Antonio Banderas je další verzí klasické vůně The Secret z roku 2010. The Golden Secret je mužná, intenzivní, kořeněná vůně. V úvodu vůně vás překvapí kombinace jablka, muškátového oříšku a kmínu, poté vůně pozvolna přechází do srdce, tvořeného kůží a ambrou. V základu se ukrývá pepř a cedrové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2011.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Antonio Banderas
  • EAN: 8411061791691

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, černý pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, muškátový oříšek, kmín”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, kořenitá”}}

Antonio Banderas The Golden Secret - toaletní voda s rozprašovačem 200 ml
Antonio Banderas The Golden Secret – toaletní voda s rozprašovačem 200 ml
699