Antonio Banderas Seduction Black – toaletní voda s rozprašovačem – TESTER 100 ml

299 

Antonio Banderas Seduction Black – toaletní voda s rozprašovačem – TESTER 100 ml od tohoto skvělého výrobce Antonio Banderas lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Antonio Banderas Seduction Black – toaletní voda s rozprašovačem – TESTER 100 ml právě teď za cenu 299 Kč.

Katalogové číslo: 8411061695968 Kategorie: , Štítek:

Popis

Antonio Banderas Seduction Black – toaletní voda s rozprašovačem – TESTER 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Antonio Banderas je právě teď u nás za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Seduction In Black je sofistikovaná, přesto ale velmi přirozená vůně, určená modernímu a elegantnímu muži. Muži, který si je jistý sám sebou a milostné partie rozehrává z velké části sám, část však nechává na osudu a spontánnosti. Linie flakonu, vyrobeného z tmavého kouřového skla, kombinují průzračné a hladké stěny s krystalickým dnem. Minimalistické černé víčko s vyrytým logem Antonio Banderas, na svém vrcholu, dokresluje celý design, z něhož sálá mužnost a modernost. Krabička navazuje na čisté linie flakonu a je stejnou měrou moderní a elegantní. Z mužného černého podkladu vystupuje vkusné stříbrné logo Seduction In Black.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Antonio Banderas
  • EAN: 8411061695968

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra, fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, černý rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), kardamom, koriandr”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kořenitá”}}

Antonio Banderas Seduction Black - toaletní voda s rozprašovačem - TESTER 100 ml
Antonio Banderas Seduction Black – toaletní voda s rozprašovačem – TESTER 100 ml
299