Antonio Banderas Radiant Seduction In Black – EDT 100 ml

395 

Antonio Banderas Radiant Seduction In Black – EDT 100 ml od známé značky Antonio Banderas je momentálně ve výhodné akci. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Antonio Banderas Radiant Seduction In Black – EDT 100 ml v akci za 395 Kč.

Katalogové číslo: 8411061820223 Kategorie: , Štítek:

Popis

Antonio Banderas Radiant Seduction In Black – EDT 100 ml zboží dodává Antonio Banderas , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Aromatická vůně od Antonia Banderase Radiant Seduction In Black. Okouzlí vás svou svěžestí a jednoduchostí. Hlavní tóny jsou grapefruit, limetka, mandarinka a máta, které se snoubí s pelargónií a černým čajem. Celá vůně se uzavírá jantarem, pačulí a cedrem. Buďte okouzlující s parfémem, který byl uveden na trh v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Antonio Banderas
  • EAN: 8411061820223

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, jantar, pačuli “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), černý čaj”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, máta, grapefruit, limetka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, zelená”}}

Antonio Banderas Radiant Seduction In Black - EDT 100 ml
Antonio Banderas Radiant Seduction In Black – EDT 100 ml
395