Amouage Dia Pour Homme – EDP 100 ml

3754 

Amouage Dia Pour Homme – EDP 100 ml od přední společnosti Amouage je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Amouage Dia Pour Homme – EDP 100 ml aktuálně v akci od 3754 Kč.

Katalogové číslo: 701666300960 Kategorie: , Štítek:

Popis

Amouage Dia Pour Homme – EDP 100 ml od této přední společnosti Amouage je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Dia Pour Homme od značky Amouage je dřevitě-květinová vůně pro muže. Otevírá se tóny kadidla, kardamomu, hořkého pomeranče a krétské pryskyřice ze skalní růže (labdanum). V srdci se rozvoní kombinace štvestky, pivoňky, ylang-ylang a kořeně kosatce. Kompozici uzavírá hřejivá ambra, kůže, pačuli, vetiver a brazilské růžové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2002.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Amouage
  • EAN: 701666300960

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pačuli , vetiver, růžové dřevo, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”labdanum, kardamom, kadidlo, hořký pomeranč”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pivoňka, kořen kosatce, švestka, ylang-ylang”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”}}

Amouage Dia Pour Homme - EDP 100 ml
Amouage Dia Pour Homme – EDP 100 ml
3754