Alhambra The Official Club Intense – EDP 100 ml

605 

Alhambra The Official Club Intense – EDP 100 ml od přední společnosti Alhambra lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online. Alhambra The Official Club Intense – EDP 100 ml právě nyní za 605 Kč.

Katalogové číslo: 6291108730034 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra The Official Club Intense – EDP 100 ml od výrobce Alhambra je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Již s jediným pohledem na design flakonku vůně toaletní vody pro muže Alhambra The Official Club Intense vám bude patrné, že máte co do činění s luxusní vonnou kompozicí. Vůně, ukrytá za nevšedním designem flakonku v matné černé barvě, je založena na hřejivých dřevitých notách a aromatu koření, které podpoří vaši mužnou sílu. Je inspirovaná vůní Armaf Club De Nuit Intense.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Alhambra
  • EAN: 6291108730034

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ambra, jasmín, růže, šafrán, tymián, vanilka, kosatec”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Alhambra The Official Club Intense - EDP 100 ml
Alhambra The Official Club Intense – EDP 100 ml
605